Стакан призначений як для холодних так і для гарячих напоїв. Ідеально підходить для вживання кави еспрессо та американо. Одноразовий стакан використовується на природі для вживання напоїв, на дегустаціях для демонстрації, на виїздних фуршетах.
Стакан виробляється в Україні.
| Призначення |
для напоїв |
|---|---|
| Вміст мл. |
110 мл |
| Колір |
білий |
| Матеріал |
папір |
| Кількість в пачці шт. |
50 |
| Вага виробу гр. |
135 |
| Розмір виробу шт. Ш/В/Г см. |
6*6*6 |
| Розмір виробу уп. Ш/В/Г см. |
6*34, 5*6 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Назначение | Для горячих напитков/еды |
| Материал | Бумага |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Цвет | Белый |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Объем | 110 мл |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 60 мм |
| Производитель | ТТ |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 33,62 ₴



