Стакан призначений як для холодних так і для гарячих напоїв. Стакан використовується на природі для вживання напоїв, на дегустаціях для демонстрації, на виїздних фуршетах. Стакан-АС виробляється в Україні.
| Призначення |
для напоїв |
|---|---|
| Вміст мл. |
180 мл |
| Діаметр см. |
7 |
| Колір |
прозорий |
| Матеріал |
PP |
| Щільність гр/1м2 |
1.3 |
| Кількість в пачці шт. |
100 |
| Вага виробу гр. |
140 |
| Розмір виробу шт. Ш/В/Г см. |
7*8*7 |
| Розмір виробу уп. Ш/В/Г см. |
7*42, 5*7 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Материал | Пластик |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Цвет | Прозрачный |
| Количество в упаковке | 100 шт |
| Объем | 180 мл |
| Диаметр | 70 мм |
| Длина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 80 мм |
| Производитель | ТТ |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 40,58 ₴/упаковка



