Стакан призначений як для холодних так і для гарячих напоїв. Ідеально підходить для вживання пива, квасу, чаю, а також соку та води. Одноразовий стакан використовується на природі для вживання напоїв, на дегустаціях для демонстрації, на виїздних фуршетах.
Стакан виробляється в Україні.
| Призначення |
для напоїв |
|---|---|
| Вміст мл. |
480 мл |
| Діаметр см. |
9.3 |
| Колір |
прозорий |
| Матеріал |
PP |
| Кількість в пачці шт. |
50 |
| Вага виробу гр. |
170 |
| Розмір виробу шт. Ш/В/Г см. |
9, 3*11, 5*9, 3 |
| Розмір виробу уп. Ш/В/Г см. |
9, 3*37*9, 3 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид одноразовой посуды | Бокал |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Материал | Пластик |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Цвет | Прозрачный |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Объем | 480 мл |
| Диаметр | 93 мм |
| Длина | 93 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Высота | 115 мм |
| Производитель | ТТ |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 47,39 ₴/упаковка



