Стакан призначений як для холодних так і для гарячих напоїв, при цьому не розкисає та не протікає. Ідеально підходить для вживання кави еспрессо та американо. Одноразовий стакан використовується на природі для вживання напоїв, на дегустаціях для демонстрації, на виїздних фуршетах.
Стакан виробляється в Україні.
| Призначення |
для напоїв |
|---|---|
| Вміст мл. |
110 мл |
| Діаметр см. |
6 |
| Колір |
крафт |
| Матеріал |
папір |
| Кількість в пачці шт. |
50 |
| Вага виробу гр. |
135 |
| Розмір виробу шт. Ш/В/Г см. |
6*6*6 |
| Розмір виробу уп. Ш/В/Г см. |
6*34, 5*6 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Материал | Бумага |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Цвет | Коричневый |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Объем | 110 мл |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 60 мм |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 43,74 ₴/упаковка



