Стакан призначений як для холодних так і для гарячих напоїв, при цьому не розкисає та не протікає. Ідеально підходить для вживання кави американо, американо з молоком та капучіно. Одноразовий стакан використовується на природі для вживання напоїв, на дегустаціях для демонстрації, в кафе, барах, ресторанах, кав’ярнях на виїздних фуршетах.
Стакан виробляється в Україні.
| Призначення |
для напоїв |
|---|---|
| Вміст мл. |
250 мл |
| Діаметр см. |
8 |
| Колір |
з малюнком |
| Матеріал |
папір |
| Кількість в пачці шт. |
50 |
| Вага виробу гр. |
305 |
| Розмір виробу шт. Ш/В/Г см. |
8*10, 8*8 |
| Розмір виробу уп. Ш/В/Г см. |
8*39*8 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Материал | Бумага |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Объем | 250 мл |
| Диаметр | 80 мм |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 108 мм |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 46,66 ₴/упаковка



