Дозатор для рідкого мила. Може бути використаний з рідинами будь-якої в'язкості. Має вертикальну форму, віконце для контролю рівня мила і захист від протікання. Монтується на стіну. Корпус виконаний з нержавіючої сталі з високим ступенем удароміцності і вологостійкості. Поверхня корпусу - метал глянсовий.
Призначення: Дозатор рідкого мила призначений для роботи з рідинами будь-якої в'язкості
Колір / ПокриттяХром: (поліроване)
Розміри, мм (ДхШхВ): 120х135х275
Серія: Професійна
Тип дозатора: Кнопковий, наливний
Матеріал корпуса: Нержавіюча сталь
Об'єм, л: 1,0
Кріплення в комплекті: Так
Наявність ключа: Так
Кількість в упаковці, шт.: 1
Країна походження: Іспанія
Виробник: LOSDI
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Losdi |
| Страна производитель | Испания |
| Назначение диспенсера | Для жидкого мыла |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Поверхность | Глянцевая |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Форма | Нестандартная |
| Материал изготовления | Нержавеющий металл |
| Тип управления | Нажимное |
| Способ открывания замка | Ключом/Кнопкой |
| Особенности | Смотровое окошко |
| Вес | 0.62 кг |
| Цвет покрытия | Нержавеющая сталь |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 12.6 см |
| Глубина | 12.6 см |
| Объем | 1000 мл |
Информация для заказа
- Цена: 2 634,61 ₴



