Призначення: Дозатор рідкого мила призначений для роботи з рідинами будь-якої в'язкості
Колір / ПокриттяСатин: (матове)
Розміри, мм (ДхШхВ): 120х135х275
Серія: Професійна
Тип дозатора: Кнопковий, картріджний
Матеріал корпуса: Нержавіюча сталь
Об'єм, л: 1,0
Кріплення в комплекті: Так
Наявність ключа: Так
Кількість в упаковці, шт.: 1
Країна походження: Італія
Виробник: QTS
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТТ |
| Страна производитель | Италия |
| Назначение диспенсера | Для жидкого мыла |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Поверхность | Матовая |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Форма | Асимметричная |
| Материал изготовления | Нержавеющий металл |
| Тип управления | Нажимное |
| Способ открывания замка | Ключом/Кнопкой |
| Цвет покрытия | Сатин |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 27.5 см |
| Ширина | 13.5 см |
| Глубина | 12 см |
| Объем | 1000 мл |
Информация для заказа
- Цена: 2 228,96 ₴



