Призначення: Настільний автоматичний диспенсер дезинфікуючого засобу
Колір / Покриття: Білий
Розміри, мм (ДхШхВ): 255х200х520
Серія: Професійна
Тип дозатора: Автоматичний (сенсорний), наливний
Матеріал корпуса: Пластик
Об'єм, л: 1,5
Кріплення в комплекті: Так
Наявність ключа: Так
Електроживлення, тип батарей: 220В
Додаткові характеристики
- Регульована порція дезинфікуючого засобу від 0,6 до 10 мл
- Регульована дистанція піднесення рук від 8 до 15 см
- Висувний лоток для збору дезинфікуючого засобу
Країна походження: Китай
Виробник: ZG
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZG |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение диспенсера | Для антисептика |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Белый |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Форма | Асимметричная |
| Материал изготовления | Пластик |
| Тип управления | Сенсорное |
| Способ открывания замка | Ключом |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 52 см |
| Ширина | 20 см |
| Глубина | 25.5 см |
| Объем | 1500 мл |
Информация для заказа
- Цена: 2 606,45 ₴



