Туалетний папір в рулоні виготовлений з відбірної макулатури, повністю відповідає високим санітарним нормам та виготовляється на сучасному обладнанні. Великий об`єм намотки дозволяє використовувати рулон тривалий час у місцях з високою частотою відвідування (кінотеатри, торговельно-розважальні центри, аквапарки, промислові підприємства).
- Матеріал основи макулатура, BASIC
- Кількість шарів / граматура 1/ 36-38 г/м²
- Тиснення / перфорація steel-to-rubber/ без перфорації
- Висота рулону 90 мм
- Зовнішній діаметр рулону 190 мм
- Кількість відривів немає
- Розмір листа / вага рулону визначається користувачем/ 0,42 кг
- Кількість метрів в рулоні 135 м
- Внутрішній діаметр гільзи 60 мм/ не витяжна
- Кількість рулонів в пакунку 12 рулонів
- Розмір / вага пакунку н.д./ 5,3 кг
- Кількість рулонів / пакунків на палеті 660 рулонів/ 55 пакунків
- Відпускна одиниця пакунок
- Країна-виробник Україна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Плотность бумаги | 36 г/м2 |
| Наружный диаметр рулона | 190 мм |
| Количество метров в рулоне | 135 м |
| Производитель | ТТ |
| Цвет | Серый |
| Тип туалетной бумаги | Рулонная на гильзе |
| Перфорация | Нет |
| Количество слоев | Однослойная |
| Материал основы | Макулатура и целлюлоза |
| Высота рулона | 90 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Количество в упаковке | 12 шт |
| Диаметр гильзы | 60 мм |
| Тиснение | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 561 ₴





