Туалетний папір в рулоні виготовлений зі 100% целюлози, має чудові характеристики: міцність, комфорт, м`якість. Великий об`єм намотки дозволяє використовувати рулон тривалий час, у місцях із високою відвідуваністю (кінотеатри, торговельно-розважальні центри, аквапарки, промислові підприємства). Підходить для використання в тримачі арт. BA4416. Тиснення немає.
Матеріал основи: 100% целюлоза, BASIC Кількість шарів / граматура: 2/ 16 г/м² Тиснення / перфорація: Edge embossing/ є Висота рулону: 89 мм Зовнішній діаметр рулону: 140 мм Кількість відривів: 702 Розмір листа / вага рулону: 142,5х90 мм/ 0,280 кг Кількість метрів в рулоні: 100 м Внутрішній діаметр гільзи: 60 мм, не витяжна Кількість рулонів в пакунку: 18 рулонів Розмір / вага пакунку: 420х420х178 мм/ 5,375 кг Кількість рулонів / пакунків на палеті: рулонів/ пакунків Відпускна одиниця: пакунок Країна-виробник: УкраїнаХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tischa Papier |
| Страна производитель | Украина |
| Материал основы | Целлюлоза |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Тип туалетной бумаги | Рулонная на гильзе |
| Перфорация | Да |
| Тиснение | Да |
| Цвет | Белый |
| Количество отрывов | 702 |
| Диаметр гильзы | 60 мм |
| Наружный диаметр рулона | 140 мм |
| Высота рулона | 89 мм |
| Количество метров в рулоне | 100 м |
| Длина отрывного листа | 142.5 мм |
| Количество в упаковке | 18 шт |
| Плотность бумаги | 16 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 884,40 ₴





