Прямокутний дозатор рідкого мила з ліктьовим пристосуванням, має зносостійкі властивості та стійкий до механічних пошкоджень. Виготовлений з нержавіючої сталі з сатиновим покриттям. Має вікно на корпусі для контролю наповнення рідини.
При використанні не відбувається контакту долоні з приладом. Механізм роботи виключає контакт долоні з поверхнею дозатора, що дозволяє використовувати його в різних організаціях охорони здоров`я, на підприємствах харчової промисловості.
Тип кріплення – шуруп. Має замок і антивандальний захист.
Місця застосування: поліклініки, стоматологічні клініки, салони краси, кабінети лікарів.
Об `єм: 1,2л
Матеріал: нержавіюча сталь сатинова
Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина): 305x170x115 мм
Вага порожнього дозатора: н.д.
Країна-виробник: Італі
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mar Plast |
| Страна производитель | Италия |
| Назначение диспенсера | Для жидкого мыла |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Серый |
| Поверхность | Матовая |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал изготовления | Нержавеющий металл |
| Тип управления | Нажимное |
| Способ открывания замка | Ключом |
| Особенности | Локтевой привод, Смотровое окошко |
| Цвет покрытия | Сатин |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 30.5 см |
| Ширина | 17 см |
| Глубина | 11.5 см |
| Объем | 1200 мл |
- Цена: 4 842 ₴




