Тримач паперових рулонних рушників E-Line. Цей підлоговий тримач використовується для промислових бобінних протиральних паперових рушників. Виготовлений з металу, покритого епоксидною фарбою білого кольору. Стійкий до пошкоджень. Має ніж для обриву рушників. Паперові рушники продаються окремо.
Місця застосування: промислові підприємства, медустанови, автозаправки, станції техобслуговування.
Матеріал: метал, покритий чорною епоксидною фарбою
Тип рушників, що використовуються / паперу: великі рулони з діаметром не більше 260 мм
Місткість: 1 рулон
Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина): 820x460x390 мм в розкладеному стані
Наявність замку: немає
Країна-виробник: Україна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Держатель для бумажных полотенец |
| Способ установки | Напольный |
| Материал | Металл |
| Размещение рулона | Горизонтальное |
| Вместимость рулонов | 1 |
| Наличие крышки | Нет |
| Подставка для освежителя | Нет |
| Подставка для запасного рулона | Нет |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 460 мм |
| Длина | 390 мм |
| Высота | 820 мм |
| Вес | 1000 г |
| Производитель | Атма |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 1 590 ₴




