Тримач паперових рушників у пачках WALL MOUNTED V,C,Z-складки. Завдяки своїй конструкції диспенсер належить до класу антивандальних. Тримач паперових рушників замикається на верхній ключ. Матеріал корпуса виготовлений із нержавіючої сталі AISI 304 із глянцевим оздобленням. Тримач обладнаний оглядовим вікном для контролю наявності паперу. Має гальмівний механізм, який оптимізує і дозує подачу паперу в дозаторі. Місткість – 400-600 рушників.
Рекомендуємо використовувати в місцях з високою відвідуваністю: туалетних кімнатах гімназій, спортивних центрів, лікарень і медичних центрів, готелів, торговельних центрах.
Матеріал: нержавіюча сталь марки AISI 304 глянцева товщиною 0,8мм, вага пустого тримача - 1,8кг
Тип рушників, що використовуються / паперу: пачка, V - складка
Місткість: 400 рушників
Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина): 330х275х130 мм
Наявність замк: є
Країна-виробник: Іспанія
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Держатель для бумажных полотенец |
| Способ установки | Настенный |
| Тип крепления | Винтовое |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Размещение рулона | Горизонтальное |
| Вместимость рулонов | 1 |
| Наличие крышки | Да |
| Подставка для освежителя | Нет |
| Подставка для запасного рулона | Нет |
| Цвет | Серый |
| Цвет покрытия | Сатин |
| Ширина | 275 мм |
| Длина | 130 мм |
| Высота | 330 мм |
| Вес | 1000 г |
| Производитель | Mediclinics |
| Страна производитель | Испания |
- Цена: 3 456 ₴




