Дозатор настільний сенсорний.
Ідеальний інструмент для безконтактного дозування мила, що не залишає мікробів. Вміщує на 50% більше мила, ніж стандартний дозатор Simplehuman, тому Вам доведеться доливати рідше рідину. Насос із захистом від засмічення забезпечує точний і постійний потік, а силіконовий клапан запобігає витоку крапель. Щоб контролювати потрібну кількість мила, Ви можете розмістити руку близько до датчика для невеликої кількості мила і далі від нього для більшої кількості. Широкий отвір для поповнення робить дозаправку швидкою та легкою. Він також водонепроникний. Перезаряджається за допомогою безпроводового зарядного пристрою, що додається - одного заряду вистачає на 8 місяців. Також працює з дезінфікуючим засобом для рук. Використовуйте наше мило для оптимальної продуктивності насоса.
У комплект входить кабель USB для зарядки дозатора.
Місця застосування із середньою відвідуваністю: ресторани, кафе, стоматологічні кабінети, школи, приватні будинки та квартири.
- Об `єм: 0,414л
- Матеріал: нержавна сталь чорна матова
- Кількість порцій: 400
- Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина): 183x79x127 мм
- Вага порожнього дозатора: 0,85 кг
- Тип кріплення: настільний
- Країна-виробник: Велика Британія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Simplehuman |
| Страна производитель | Великобритания |
| Назначение диспенсера | Для жидкого мыла |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Черный |
| Поверхность | Матовая |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Форма | Круглая |
| Материал изготовления | Нержавеющий металл |
| Тип управления | Сенсорное |
| Способ открывания замка | Ключом/Кнопкой |
| Вес | 0.85 кг |
| Цвет покрытия | Нержавеющая сталь |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 18.3 см |
| Ширина | 7.9 см |
| Глубина | 12.7 см |
| Объем | 414 мл |
- Цена: 7 374 ₴





