Дозатор настільний сенсорний.
Призначений для використання будь-якого різновиду мила. Тип дозатора: сенсорний, наливний. Чудовий простий функціональний дизайн.
Наш сенсорний дозатор - найефективніший спосіб миття рук - жодних мікробів і плям не залишається. Виготовлений з нержавної чорної матової сталі. Має помпу, захищену від засмічення, яка забезпечує точний і рівномірний потік, а силіконовий клапан запобігає утворенню брудних крапель. Щоб контролювати кількість бажаного мила, Ви можете розташувати руку ближче до датчика, щоб отримати невелику порцію мила, і далі, щоб порцію рідкого мила збільшити. Конусоподібний отвір для заправки робить заповнення дозатора рідким милом швидким і легким. При догляді за дозатором можна не боятися потрапляння вологи на пристрій - він повністю вологонепроникний. Заряджається за допомогою зарядної шайби - одна зарядка триває до 3 місяців. Використовуйте наше мило для оптимальної продуктивності насоса.
Комплектується USB-кабелем для зарядки дозатора.
Місця застосування із середнім рівнем відвідування: ресторани, кафе, стоматологічні кабінети, школи, приватні будинки і квартири.
- Об `єм: 0,266л
- Матеріал: нержавна сталь чорна матова
- Кількість порцій: 200
- Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина): 172x70x112 мм
- Вага порожнього дозатора: 0,75 кг
- Тип кріплення: настільний
- Країна-виробник: Велика Британія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Simplehuman |
| Страна производитель | Великобритания |
| Назначение диспенсера | Для жидкого мыла |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Черный |
| Поверхность | Матовая |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Форма | Круглая |
| Материал изготовления | Нержавеющий металл |
| Тип управления | Сенсорное |
| Способ открывания замка | Ключом/Кнопкой |
| Вес | 0.75 кг |
| Цвет покрытия | Нержавеющая сталь |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 17.2 см |
| Ширина | 7 см |
| Глубина | 11.2 см |
| Объем | 266 мл |
- Цена: 4 878 ₴






