М`який, міцний двошаровий туалетний папір білого кольору. 100% целюлоза. Папір в рулоні з тисненням і перфорацією, що забезпечує зручність у користуванні (при відриві рівний листок). Туалетний папір із втулкою – всередині рулону є отвір для надягання на тримач.
- Матеріал основи: 100% целюлоза, BASIC
- Кількість шарів / граматура: 2/ 15 г/м²
- Тиснення / перфорація: steel-to-rubber/ є
- Висота рулону: 90 мм
- Зовнішній діаметр рулону: 100 мм
- Кількість відривів: 211 листків
- Розмір листа / вага рулону: 113,5х90 мм/ 0,065 кг
- Кількість метрів в рулоні: 24 м
- Внутрішній діаметр гільзи: 45 мм/ не витяжна
- Кількість рулонів в пакунку: 24 рулони
- Розмір / вага пакунку: 360х540х180 мм/ 1,56 кг
- Кількість рулонів / пакунків на палеті: 2112 рулонів/ 88 пакунків
- Відпускна одиниця: пакунок
- Країна-виробник: Україна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tischa Papier |
| Страна производитель | Украина |
| Тип туалетной бумаги | Рулонная на гильзе |
| Материал основы | Целлюлоза |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Тиснение | Да |
| Цвет | Белый |
| Количество отрывов | 211 |
| Длина отрывного листа | 113.5 мм |
| Высота рулона | 90 мм |
| Диаметр гильзы | 45 мм |
| Наружный диаметр рулона | 100 мм |
| Количество метров в рулоне | 24 м |
| Количество в упаковке | 24 шт |
| Плотность бумаги | 15 г/м2 |
| Вес | 1560 г |
Информация для заказа
- Цена: 310,20 ₴/упаковка




