Дозатор рідкого мила серії Prestige дуже зручний і надійний, виготовлений з пластику. Можна використовувати різні види рідкого мила, гелі, шампуні. Замикається на ключ, кріпиться на стіну за допомогою шурупів. Прозора колба дозволяє швидко визначити рівень засобу у дозаторі. Ідеально підходить для використання у громадських санітарних кімнатах із середньою відвідуваністю.
- Об `єм: 0,55л
- Матеріал: удароміцний чорний/прозорий пластик
- Кількість порцій: 450
- Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина): 159x105x80 мм
- Вага порожнього дозатора: н.д.
- Тип кріплення: настінний
- Наявність замку: є
- Країна-виробник: Італія
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mar Plast |
| Страна производитель | Италия |
| Назначение диспенсера | Для жидкого мыла |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Черный |
| Поверхность | Глянцевая |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Форма | Полукруглая |
| Материал изготовления | Пластик |
| Тип управления | Механическое |
| Способ открывания замка | Ключом |
| Особенности | Смотровое окошко |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 15.9 см |
| Ширина | 10.5 см |
| Глубина | 8 см |
| Объем | 550 мл |
Информация для заказа
- Цена: 1 182 ₴



