Дозатор рідкого мила помповий серії Prestige виготовлений з удароміцного пластику чорного кольору/прозорого. Добре використовувати в громадських санітарних кімнатах з високою відвідуваністю. Простий у користуванні та обслуговуванні. Не застосовуйте абразивні засоби для догляду. Достатньо протерти вологою ганчіркою з мильною водою. Зачиняється на ключ. Кріплення входить в комплект.
- Об `єм - 1л
- Матеріал - удароміцний пластик чорного кольору та прозорий
- Кількість порцій - 840
- Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина) - 205х128х112мм
- Вага порожнього дозатора - н.д.
- Тип кріплення - настінний
- Наявність замку - є
- Кількість в упаковці - 6
- Країна-виробник - Італія
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mar Plast |
| Страна производитель | Италия |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Материал изготовления | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Форма | Асимметричная |
| Поверхность | Глянцевая |
| Тип управления | Механическое |
| Назначение диспенсера | Для жидкого мыла |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Способ открывания замка | Ключом |
| Особенности | Смотровое окошко |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 20.5 см |
| Ширина | 12.8 см |
| Глубина | 11.2 см |
| Объем | 1000 мл |
Информация для заказа
- Цена: 1 488 ₴



