Тримач паперових рулонних рушників Paper Towel Pump простий і надійний, буде гармонійним доповненням Вашого інтер`єру. Ця модель прекрасно підходить для використання на кухнях (в зонах приготування їжі), в лабораторіях. Важіль натягу забезпечує достатній опір, щоб відірвати один рушник за один раз однією рукою. Зручна ручка дозволяє легко переносити тримач з рушником у потрібне місце. Важка основа робить тримач стійким. Підходить для рулонних паперових рушників з перфорацією діаметром до 200 мм.
Застосовується в місцях з низьким трафіком відвідування: ресторани, поліклініки, лабораторії, в приватних квартирах і будинках.
Матеріал: нержавіюча сталь
Тип рушників, що використовуються / паперу: рулони, з невитяжною гільзою, з перфорацією, діаметром max 200мм
Місткість: 1 рулон
Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина): 381x178x203 мм
Наявність замку: немає
Країна-виробник: Велика Британія
Вага: 1,6 кг
| Основные | |
|---|---|
| Размещение держателя | Настольное |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип крепления | Универсальное |
| Вместимость полотенец | 1 |
| Ширина | 178 мм |
| Длина | 203 мм |
| Высота | 381 мм |
| Вес | 1600 г |
| Цвет | Хром |
| Цвет покрытия | Нержавеющая сталь |
| Производитель | Simplehuman |
| Страна производитель | Великобритания |
- Цена: 4 536 ₴





