Стакан ПЕТ – це зручна та практична тара, яка виготовлена з нетоксичних матеріалів і є безпечною для організму.
ПЕТ стакан найчастіше використовують для молочних коктейлів, десертів, соку, фрешів, коктейлів з льодом, молочних продуктів (сметана, сир). Стакан ПЕТ використовують з купольною кришкою та окремо. ПЕТ стакан дуже щільний. Допоміжні елементи фіксуються за допомогою ребер.
Увага! Матеріал контейнера не передбачає нагрівання понад +30°C.
Вироблено в Україні
| Призначення |
для напоїв |
|---|---|
| Вміст мл. |
500 мл |
| Діаметр см. |
9.5 |
| Колір |
прозорий |
| Матеріал |
ПЕТ |
| Кількість в пачці шт. |
50 |
| Вага виробу гр. |
495 |
| Розмір виробу шт. Ш/В/Г см. |
9, 5*14*9, 5 |
| Розмір виробу уп. Ш/В/Г см. |
9, 5*49*9, 5 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Назначение | Для холодных напитков/еды |
| Материал | Пластик |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Цвет | Прозрачный |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Объем | 500 мл |
| Диаметр | 95 мм |
| Длина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Высота | 140 мм |
| Производитель | ТТ |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 170,83 ₴/упаковка



