Стакан призначений як для холодних так і для гарячих напоїв. Ідеально підходить для вживання пива, квасу, чаю, а також соку та води. Одноразовий стакан використовується на природі для вживання напоїв, на дегустаціях для демонстрації, на виїздних фуршетах.
Стакан виробляється в Україні
| Призначення |
для напоїв |
|---|---|
| Вміст мл. |
500 мл |
| Діаметр см. |
9.3 |
| Колір |
прозорий |
| Матеріал |
PP |
| Кількість в пачці шт. |
50 |
| Вага виробу гр. |
280 |
| Розмір виробу шт. Ш/В/Г см. |
9, 3*14*9, 3 |
| Розмір виробу уп. Ш/В/Г см. |
9, 3*38*9, 3 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Назначение | Для холодных напитков/еды |
| Материал | Пластик |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Цвет | Прозрачный |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Объем | 500 мл |
| Диаметр | 93 мм |
| Длина | 93 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Высота | 140 мм |
| Производитель | ТТ |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 87,64 ₴/упаковка



