Виготовлено: перший шар основа – картон 210 г/м2, другий шар – крафтовий 240 г/м2. Білий всередині, світло-коричневий ззовні. Стакан призначений для гарячих напоїв. Він не втрачає форму і не протікає, довго зберігає температуру напою і при цьому не обпікає вам руки.
Ідеально підходить для вживання кави капучіно, латте, фраппе, гляссе, раф, маккіато та ін. Одноразовий стакан використовується у кафе, барах, ресторанах, кав’ярнях для вживання напоїв за послугою “з собою”.
Стакан виробляється в Україні.
Рекомендована кришка: КВ-70.
| Призначення |
для напоїв |
|---|---|
| Вміст мл. |
175 мл |
| Діаметр см. |
7 |
| Колір |
білий/крафт |
| Кількість шарів |
2 |
| Матеріал |
папір |
| Щільність гр/1м2 |
450 |
| Кількість в пачці шт. |
50 |
| Вага виробу гр. |
375 |
| Розмір виробу шт. Ш/В/Г см. |
7*8*7 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Материал | Бумага |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Цвет | Крафт |
| Количество в упаковке | 15 шт |
| Объем | 110 мл |
| Диаметр | 70 мм |
| Длина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 80 мм |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 116,48 ₴/упаковка



