Виробник: Merida
Країна виробник: Польща
Вид кошика: Для сміття
Тип кошику: Закритий (з кришкою)
Тип установки: Підлогова
Матеріал: Пластик
Колір: Білий
Знімна кришка: Так
Наявність педалі: Ні
Об'єм: 9.0 л
Розміри: висота 37 см, ширина 21 см, глибина 20 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мусорного ведра | С поворотной крышкой |
| Форма | Прямоугольная |
| Объем | 9 л |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 210 мм |
| Длина | 200 мм |
| Высота | 370 мм |
| Производитель | Merida |
| Страна производитель | Польша |
| Вид корзины | Универсальная |
| Тип корзины | Закрытый (с крышкой) |
| Съемная крышка | Да |
| Наличие педали | Нет |
| Тип установки | Напольная |
Информация для заказа
- Цена: 262 ₴



