Тримач серветок косметичних PLUS призначений для стаціонарного розміщення коробки з косметичними серветками.
Модель призначена для загального користування. Виготовлений з удароміцного пластику білого кольору.
Економічність витрат за рахунок поштучного відбору серветок.
Легкість перезаправки - мінімум обслуговування. Стильний варіант до будь-якої туалетної кімнати. Є можливість кріплення до стіни.
Підходить для готельного сектору, зокрема для оснащення ванних кімнат у готельних номерах.
Матеріал: білий пластик ABS
Місткість: 1 коробка по 100 шт.
Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина): 270х130х70 мм
Наявність замку: немає, пластмасові засувки
Країна-виробник: Італія
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mar Plast |
| Страна производитель | Италия |
| Назначение диспенсера | Для бумажных полотенец, салфеток |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Белый |
| Поверхность | Глянцевая |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал изготовления | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 7 см |
| Ширина | 27 см |
| Глубина | 13 см |
| Объем | 100 мл |
Информация для заказа
- Цена: 585 ₴




