Виробник: Merida
Країна виробник: Нідерланди
Призначення диспенсера: Для рідкого мила
Вид диспенсера: Професійний
Колір: Сірий
Матеріал: Латунь
Поверхня: Матова
Тип диспенсера: Настільний
Тип управління: Механічний
Спосіб відкриття замку: Ключ
Розміри: висота 21.2 см, ширина 6 см, глибина 8.5 см
Об'єм: 300 мл
Вид заправки: Наливний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Merida |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Назначение диспенсера | Для жидкого мыла |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Серый |
| Поверхность | Матовая |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Форма | Цилиндрическая |
| Материал изготовления | Металл |
| Тип управления | Механическое |
| Особенности | Смотровое окошко |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 21.2 см |
| Ширина | 6 см |
| Глубина | 8.5 см |
| Объем | 300 мл |
Информация для заказа
- Цена: 4 884 ₴



