Дозатор рідкого мила 714S - лаконічний і простий дизайн, добре поєднається з будь-яким інтер`єром санітарної кімнати. Практичний і компактний, простий у користуванні, є популярною моделлю у поєднанні ціна/якість. Призначений для використання будь-якого різновиду мила. Тип дозатора: кнопковий, наливний.
Виготовлений з нержавіючої сталі в оздобленні сатин. В комплект входить стандартний ключ Marplast, кріплення.
Місця застосування з невисокою відвідуваністю: ресторани, кафе, стоматологічні кабінети.
Об `єм: 0,55л
Матеріал: нержавіюча сталь сатинована
Кількість порцій: 450
Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина): 216x90x102 мм
Вага порожнього дозатора: н.д.
Тип кріплення: настінний
Наявність замку: є
Країна-виробник: Італія
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mar Plast |
| Страна производитель | Италия |
| Назначение диспенсера | Для жидкого мыла |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал изготовления | Нержавеющий металл |
| Тип управления | Нажимное |
| Способ открывания замка | Ключом/Кнопкой |
| Особенности | Смотровое окошко |
| Вес | 0.55 кг |
| Цвет покрытия | Сатин |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 21.6 см |
| Ширина | 9 см |
| Глубина | 10.2 см |
| Объем | 550 мл |
Информация для заказа
- Цена: 3 966 ₴




