Дозатор рідкого мила помповий вертикальний в стильному дизайні з використанням антивандального покриття з сатиновою обробкою. Має корозійностійкий клапан, який продовжує термін служби дозатора. Дозуюча кнопка на корпусі з якісного пластику чорного кольору. Дозатор помповий з можливістю використовувати рідке мило з нейтральним PH.
Дозатор рідкого мила має вікно для визначення рівня заповнення мила. Рекомендуємо настінне кріплення за допомогою шурупів. Оснащений замком і спеціальним ключем, що запобігає попаданню чужорідних предметів.
Місця застосування з високою відвідуваністю: торгівельно-розважальні центри, стадіони, промислові підприємства, бізнес центри, аеропорти
Вага, кг: 0,7
Матеріал корпуса: нержавіюча сталь матова
Призначення: мило
Наявність замка: Є
Об'єм, л: 1,1
Подача: механічна, кнопкова
Виробник: Bobrick
Розміри, мм: 121*70*208(h)
Тип кріплення: шуруп
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТТ |
| Страна производитель | США |
| Назначение диспенсера | Для жидкого мыла |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал изготовления | Нержавеющий металл |
| Тип управления | Нажимное |
| Способ открывания замка | Ключом/Кнопкой |
| Вес | 0.7 кг |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 20.8 см |
| Ширина | 12.1 см |
| Глубина | 7 см |
| Объем | 1200 мл |
- Цена: 3 670,80 ₴





