Надійні, об'ємні і красиві дозатори антивандальної серії. Корпус виконаний з металу. Призначені для місць з великою прохідністю людей, суспільних місць. Всі дозатори закриваються на ключ. Передбачено вікно для контролю рівня мила.
Вага, кг: 0,7
Матеріал корпуса: нержавіюча сталь глянсова
Призначення: мило
Наявність замка: Є
Об'єм, л: 1,2
Подача: механічна, кнопкова
Виробник: Mediclinics
Розміри, мм: 121х208х130мм (з урахуванням кнопки)
Тип кріплення: шуруп
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТТ |
| Страна производитель | Испания |
| Назначение диспенсера | Для жидкого мыла |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Поверхность | Глянцевая |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал изготовления | Нержавеющий металл |
| Тип управления | Нажимное |
| Способ открывания замка | Ключом/Кнопкой |
| Вес | 0.7 кг |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 12.1 см |
| Ширина | 20.8 см |
| Глубина | 13 см |
| Объем | 1200 мл |
Информация для заказа
- Цена: 2 502,31 ₴



