Дозатор для рідкого мила наливний
Стильний дозатор для рідкого мила в антивандальному виконанні стане прикрасою будь-якої санітарної кімнати. Матеріал корпусу нержавіюча сталь в сатинованому оздобленні.
Дозатор для рідкого мила обладнаний популярною кнопково-наливною системою подачі мила. Має вікно для визначення рівня мила в дозаторі. Кількість порцій мила – 1000.
В комплекті поставки три саморізи для кріплення дозатора до стіни. Простий в обслуговуванні.
Рекомендовані місця розташування з високим трафіком відвідування: ресторани, готелі, медичні заклади, торговельно-розважальні центри.
Об `єм: 1,2л
Матеріал: нержавіюча сталь сатинована
Кількість порцій: 1000
Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина): 320x110x105 мм
Вага порожнього дозатора: 1,1кг
Тип кріплення: настінний
Наявність замку: є
Країна-виробник: Італія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mar Plast |
| Страна производитель | Италия |
| Назначение диспенсера | Для жидкого мыла |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал изготовления | Нержавеющий металл |
| Тип управления | Механическое |
| Способ открывания замка | Ключом/Кнопкой |
| Особенности | Смотровое окошко |
| Вес | 1.1 кг |
| Цвет покрытия | Нержавеющая сталь |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 32 см |
| Ширина | 11 см |
| Глубина | 10.5 см |
| Объем | 1200 мл |
- Цена: 3 996 ₴



