Дозатор рідкого мила помповий прямокутної форми, тут використано антивандальне покриття і корозійностійкий клапан, які продовжують термін експлуатації дозатора. Виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304 з глянцевим оздобленням, дозуюча кнопка із пластику чорного кольору. Дозатор помповий з можливістю використовувати рідке мило з нейтральним рH.
Дозатор рідкого мила має вікно на фасаді для визначення рівня заповнення мила. Рекомендуємо настінне кріплення за допомогою шурупів на висоті – 15-20 см від раковини. Оснащений замком і спеціальним ключем.
Місця застосування з високою відвідуваністю: торговельно-розважальні центри, стадіони, промислові підприємства, бізнес-центри, аеропорти.
Об `єм: 1,3л
Матеріал: Нержавіюча сталь глянцева марки AISI 304 товщиною 1мм, всередині термопластичний резервуар
Кількість порцій: 1850, одна порція 0,7мл
Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина): 165х185х98мм з урахуванням кнопки
Вага порожнього дозатора: 0,7кг
Тип кріплення: настінний
Наявність замку: є
Країна-виробник: Іспанія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mediclinics |
| Страна производитель | Испания |
| Назначение диспенсера | Для жидкого мыла |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Белый |
| Поверхность | Глянцевая |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал изготовления | Нержавеющий металл |
| Тип управления | Механическое |
| Способ открывания замка | Ключом |
| Вес | 0.7 кг |
| Цвет покрытия | Нержавеющая сталь |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 16.5 см |
| Ширина | 18.5 см |
| Глубина | 9.8 см |
| Объем | 1300 мл |
- Цена: 3 954 ₴




