Дозатор рідкого мила помповий DJ0040 - це сучасна та універсальна модель, з привабливим дизайном, з антивандальним захистом, прослужить Вам довго. Об`єм дозатора - 1,5 л, виготовлений з нержавіючої сталі з покриттям з білої епоксидної фарби, оснащений термопластичним контейнером з кришкою, яка дозволяє дуже легко заправити його зверху. Має вікно для визначення рівня мила на передній частині корпусу, з антикорозійним антикрапельним клапаном, замком і стандартним ключем Mediclinics.
В дозаторі рідкого мила можна використовувати гігієнічне мило без вмісту хлору з нейтральним рН і мило з дезінфікуючим ефектом.
Засоби для догляду з абразивними частинками не використовувати! Невибагливий в обслуговуванні.
Місця застосування: торговельно-розважальні центри, готельно-ресторанні комплекси, аеропорти, стадіони, промислові підприємства.
Об `єм: 1,5л
Матеріа: Сталь нержавіюча AISI304 товщиною 0,8мм, покрита білою епоксидною фарбою, внутрішній резервуар з пластику товщиною 2,5мм, кнопка зроблена з нержавіючої сталі з окантовкою з термостійкого пластику товщиною 0,8мм
Кількість порцій: 1875, в одній порції 0,8мл
Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина): 275х100х128мм(разом з кнопкою)
Вага порожнього дозатора: 1,2кг
Тип кріплення: настінний
Наявність замку: є
Країна-виробник: Іспанія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mediclinics |
| Страна производитель | Испания |
| Назначение диспенсера | Для жидкого мыла |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Белый |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал изготовления | Нержавеющий металл |
| Тип управления | Нажимное |
| Способ открывания замка | Ключом |
| Особенности | Смотровое окошко |
| Вес | 1.2 кг |
| Цвет покрытия | Нержавеющая сталь |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 27.5 см |
| Ширина | 10 см |
| Глубина | 12.8 см |
- Цена: 3 954 ₴






