Дозатор рідкого мила помповий DJ0031 - це сучасна і універсальна модель з привабливим дизайном та антивандальним захистом прослужить довго у Вашому інтер`єрі. Об`єм дозатора - 1,5 л, виготовлений з нержавіючої сталі, покритий білою фарбою, оснащений термопластичним контейнером з кришкою, яка дозволяє дуже легко заправити дозатор милом зверху. Має вікно для визначення рівня мила, яке розташоване на передній частині корпусу, з антикорозійним антикрапельним клапаном, замком і стандартним ключем Mediclinics.
Рекомендуємо використовувати рідке мило або дезінфікуюче мило-гель з густиною від 0,9 до 1,35 кг/куб.дм і максимальною в`язкістю 3000 сПз.
При догляді не використовувати засоби з абразивними частинками!
Місця застосування: торговельно-розважальні центри, готельно-ресторанні комплекси, аеропорти, стадіони, промислові підприємства.
Об `єм: 1,5л
Матеріал: Сталь нержавіюча AISI304 товщиною 0,8мм, покрита білою епоксидною фарбою, внутрішній резервуар із пластику товщиною 2.5мм
Кількість порцій: 1875-1200
Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина): 240х110х133мм (з урахуванням кнопки)
Вага порожнього дозатора: 1,25кг
Тип кріплення: настінний
Наявність замку: є
Країна-виробник: Іспанія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mediclinics |
| Страна производитель | Испания |
| Назначение диспенсера | Для жидкого мыла |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Белый |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал изготовления | Нержавеющий металл |
| Тип управления | Нажимное |
| Способ открывания замка | Ключом |
| Особенности | Смотровое окошко |
| Вес | 1.25 кг |
| Цвет покрытия | Нержавеющая сталь |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24 см |
| Ширина | 11 см |
| Глубина | 13.3 см |
| Объем | 1500 мл |
- Цена: 4 662 ₴




