Дозатор мила-піни наливний - це нова модель від компанії Mediclinics що дозволяє використовувати мило-піну, привабливий дизайн, антивандальний захист - гарантія вдалого вибору покупки. Об`єм дозатора - 1,5 л, виготовлений зі сталі, покритої білою епоксидною фарбою, оснащений термопластичним контейнером з кришкою, яка дозволяє дуже легко заправити дозатор.
Дозатор мила-піни має вікно для визначення рівня мила-піни що розташоване на передній частині корпусу. Модель оснащена антикорозійним антикрапельним клапаном, замок можна відчинити стандартним ключем Mediclinics.
Дозатор мила-піни простий в обслуговуванні.
Місця застосування: готельно-ресторанні комплекси, аеропорти, стадіони, промислові підприємства, торговельно-розважальні центри.
Об `єм: 1,5л
Матеріал: сталь, покрита білою епоксидною фарбою товщиною 0,8мм, внутрішній резервуар виготовлений із термопластичного пластику зі стінками товщиною 2,5мм
Кількість порцій: 1500
Габаритні розміри (висотаХширинаХглибина): 240х110х133мм(з урахуванням кнопки)
Вага порожнього дозатора: 1,25кг
Тип кріплення: настінний
Наявність замку: є
Кількість в упаковці: 1
Країна-виробник: Іспанія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mediclinics |
| Страна производитель | Испания |
| Назначение диспенсера | Для мыла-пены |
| Вид диспенсера | Профессиональный |
| Цвет | Белый |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал изготовления | Металл |
| Тип управления | Нажимное |
| Особенности | Смотровое окошко |
| Вес | 1.25 кг |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24 см |
| Ширина | 11 см |
| Глубина | 13.3 см |
- Цена: 4 944 ₴



