Туал. папір Z-ВЕST б/г сірий 8шт
63,76 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 30003
Туалетний папір макулатурний без гільзи.
Одношаровий туалетний папір Z-ВЕST- найкращий вибір у співвідношенні “ціна-якість”. Папір щільний, міцний, без перфорції, має високу поглинаючу властивість, добре розчиняється у воді, не засмічуючи водопровід.
Макулатурний туалетний папір ТМ “Z-ВЕST” виготовлений із високоякісної вторсировини . Він має більш високу ступінь жорсткості, проте екологічно безпечний.
Не залежно від того, в якій установі ви працюєте, будь то кафе на заправці, кухня ресторану, літній бар чи офіс, туалетний папір стане в нагоді. Він допоможе підтримувати санітарні умови чистоти для всіх співробітників і гостей у вашому закладі.
| Призначення |
гігієна |
|---|---|
| Тип складання |
рулон |
| Діаметр см. |
9 |
| Довжина м. |
40 |
| Колір |
сірий |
| Кількість шарів |
1 |
| Матеріал |
макулатура |
| Щільність гр/1м2 |
32 |
| ТМ |
Z-BEST |
| Пакування ящика, пакунка |
термоусадочна плівка |
| Кількість в пачці шт. |
8 |
| Вага виробу гр. |
860 |
| Розмір виробу шт. Ш/В/Г см. |
9*8, 5*9 |
| Розмір виробу уп. Ш/В/Г см. |
35, 5*17, 5*8, 5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Z-Best |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туалетного паперу | Рулонна без гільзи |
| Матеріал основи | Макулатура |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Перфорація | Ні |
| Тиснення | Так |
| Колір | Сірий |
| Довжина відривного аркушу | 85 мм |
| Висота рулону | 90 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 90 мм |
| Кількість метрів в рулоні | 40 м |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Щільність паперу | 32 г/м2 |
| Вага | 860 г |
- Ціна: 63,76 ₴/упаковка



